Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
21.07.2019

dalsin-basindayiz-icerik-img3

KIZLAR DÜNYA KADINLAR DALIŞ GÜNÜNDE İLK KEZ DALDILAR
İlk Dalışın Sloganı:" Dalsın Kızlar Çatlasın Erkekler" oldu.
Marmaris Belediyesi ve Nereids Dalış Merkezi işbirliğiyle  20 Temmuz Dünya Kadınlar Dalış Günü'nde  ilk kez "Dalsın Kızlar Deniz dibi Temizliği " etkinliği gerçekleştirildi. Daha önce hiç dalış yapmamış 15 yaş üstü 40 kadının katıldığı etkinliğin sloganı; Dalsın Kızlar Çatlasın Erkekler" oldu.
MarmarisBelediyesi Temizlik İşleri Müdürü Suzan Zift ve Dalış Eğitmeni Gaye Dülger öncülüğünde Cennet Adası Kızılkum mevkiinde yapılan deniz dibi temizliğinde, toplanan atık plastik ve camlardan oluşan çöpler, Muğla Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Depolama Tesisi'ne götürüldü.

dalsin-basindayiz-icerik-img4

Etkinlik sonrasında söz alan Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Suzan Zift; " Doğa ve çevre denilince sadece yaşadığımız akla gelmemeli. Bir de sualtı doğamız var. Kadınlara özel böyle bir günde çevremize doğamıza dikkat çekmek için, farkındalık yaratmak için güzel bir etkinlik oldu. Gaye hocamıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum." dedi.

dalsin-basindayiz-icerik-img5

Etkinlik, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk'ün, katılımcılara sertifika ve Eğitmen Gaye Dülger'e de teşekkür plaketi sunmasıyla son buldu.

Kaynak: https://www.kanalege.com.tr/dunya-kadinlar-dalis-gununde-ilk-kez-daldilar/20710/

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et