Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
16.06.2019

'Dalsın Kızlar' projesiyle kadınlar sualtındaki plastik poşet ve pet şişeleri temizleyecekAnkara'da yaşayan dalış eğitmeni Gaye Dülger (44) ile beraberindeki kadınlar, 'Dalsın Kızlar' projesi kapsamında 19- 21 Temmuz tarihleri arasında Marmaris'te yapacakları dalış ile sualtındaki plastik... 'Dalsın Kızlar' projesiyle kadınlar sualtındaki plastik poşet ve pet şişeleri temizleyecek Ankara'da yaşayan dalış eğitmeni Gaye Dülger (44) ile beraberindeki kadınlar, 'Dalsın Kızlar' projesi kapsamında 19- 21 Temmuz tarihleri arasında Marmaris'te yapacakları dalış ile sualtındaki plastik poşet ve pet şişeleri temizleyecek. Dalış eğitmeni Gaye Dülger, sualtı dünyası ile kadınları tanıştırmak için 'Dalsın Kadınlar' etkinliği düzenliyor. 'Dünya Kadınlar Dalış Günü' olarak kutlanan 19-21 Temmuz tarihleri arasında Marmaris'te düzenlenecek dalış etkinliğine sadece kadınlar katılacak. Kadınlar dalış sırasında ayrıca, sualtındaki plastik poşet ve pet şişeleri de temizleyecek.

Kaynak: https://www.haberler.com/ankara-dalsin-kizlar-projesiyle-kadinlar-su-12150827-haberi/

Kaynak 2: https://www.msn.com/tr-tr/video/unluler/ankara-dals%C4%B1n-k%C4%B1zlar-projesiyle-kad%C4%B1nlar-su-alt%C4%B1ndaki-plastik-po%C5%9Fet-ve-pet-%C5%9Fi%C5%9Feleri-temizleyecek/vp-AACXDO8

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam