Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
20.07.2019


İlk kez dalış yapan 40 kadın, deniz dibini temizledi MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, Dünya Kadınlar Dalış Günü'nde bir araya gelen 40 kadın, hayatlarında ilk kez dalış deneyimi yaşadı. İlk kez dalış yapan 40 kadın, deniz dibini temizledi MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, Dünya Kadınlar Dalış Günü'nde bir araya gelen 40 kadın, hayatlarında ilk kez dalış deneyimi yaşadı. Suyun altına eğitmen eşliğinde inen kadınlar, deniz dibini temizledi. Ankara'da yaşayan dalış eğitmeni 44 yaşındaki Gaye Dülger ile beraberindeki ilk defa dalış yapacak 40 kadın, 'Dalsın Kızlar' projesi kapsamında Marmaris'te buluştu. Bugün saat 08.30 sıralarında dalış teknesiyle deniz açılan kadınlara, Sahil Güvenlik Marmaris Güney Grup Komutanlığı ve belediye temizlik tekneleri de eşlik etti. Cennet ve Bedir Adası'na ulaşan kadınlar, 1 saat süreyle dalış eğitimi aldı. Dünya Kadınlar Dalış Günü kapsamında yapılan etkinlikte kadınlar, eğitmen Dülger ile deniz dibine daldı.

Kaynak: https://www.haberler.com/mugla-ilk-kez-dalis-yapan-40-kadin-deniz-dibini-12263904-haberi/

Kaynak 2: https://www.msn.com/tr-tr/video/unluler/mu%C4%9Fla-ilk-kez-dal%C4%B1%C5%9F-yapan-40-kad%C4%B1n-deniz-dibini-temizledi/vp-AAEC7FM

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam