Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

2015 yılından beri, dünyanın her köşesinden dalgıçlar, PADI Kadınlar Dalış Günü'nün okyanus sevgisi ve dalış tutkusu üzerinde bağ kurmaları için bir araya gelir. Bu büyüyen gelenek 18 Temmuz 2020'de de devam edecek ve kadın dalgıç topluluğunu eğlenceli ve maceralı günde daha da güçlendirecek ve destekleyecektir.

PADI Dalış Merkezleri, PADI Kadınlar Dalış Günü için her sene bir çok ülkede 1000'den fazla etkinliğe ev sahipliği yapar. 2015 açılış etkinliğinden bu yana, kutlamalar yeni ve deneyimli dalgıçların katılımlarıyla hız kazanmaya devam etti. Bu aktiviteler açık denizlerdeki köpekbalığı dalışından ve su altı temizliğine kadar bir çok farklı alanı kapsamakta. Sonuç olarak, PADI kadın dalıcı sertifikaları yıldan yıla belirgin bir şekilde artmaktadır.

Bu girişimin arkasında dünyadaki PADI üyelerinin coşkusu ve katılımı yatmaktadır. Haydi bu sene tekrar birlikte olalım ve su altı dünyasına daha fazla elçi kazandıralım.

Kadın dalgıç topluluğunu güçlendirmek ve büyütmek, tüplü dalış ve serbest dalış sporlarına yeni kadınlar çekmek ve mevcut kadın dalgıçları suya geri döndürüp dalış eğitimlerine devam etmek üzere 15 yaş üstü kadınlarımızı bekliyoruz. Gelin PADI Kadınlar Dalış Günü 2020'ye katılın!

www.padi.com/women

dalsin-kizlar-padi-woman-dive-day

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et