Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

2015 yılından beri, dünyanın her köşesinden dalgıçlar, PADI Kadınlar Dalış Günü'nün okyanus sevgisi ve dalış tutkusu üzerinde bağ kurmaları için bir araya gelir. Bu büyüyen gelenek 20 Temmuz 2019'da devam edecek ve kadın dalış topluluğunu eğlenceli ve maceralı günde daha da güçlendirecek ve destekleyecektir.

PADI Dalış Merkezleri, PADI Kadınlar Dalış Günü için her sene bir çok ülkede 1000’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapar. 2015 açılış etkinliğinden bu yana, kutlama yeni ve deneyimli dalgıçların katılımlarıyla hız kazanmaya devam etti. Bu aktiviteler açık denizlerdeki köpekbalığı dalışından ve su altı temizliğine kadar bir çok farklı alanı kapsar. Sonuç olarak, PADI kadın dalıcı sertifikaları, yıldan yıla belirgin bir şekilde artmıştır.

Bu, bu girişimin arkasında yatan dünyadaki PADI Üyelerinin coşkusu ve katılımı sayesinde mümkün olmuştur. Haydi bu sene tekrar yapalım, sualtı dünyası için daha fazla elçi kazandıralım.

Kadın dalış topluluğunu güçlendirmek ve büyütmek, tüplü dalış ve serbest dalış sporlarına yeni kadınlar çekmek ve mevcut kadın dalgıçları suya geri döndürüp dalış eğitimlerine devam etmeleri için PADI Kadınlar Dalış Günü 2019'a katılın.

dalsin-kizlar-padi-woman-dive-day