Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

DALICI ADAYI veya DALICININ DİKKATİNE:

Sportif amaçlı donanımlı dalış (SCUBA) bilinçli yapıldığında heyecan verici, eğlenceli ve güvenli bir aktivitedir. Ancak farklı fiziksel koşullarda gerçekleştirilen bu aktivite için, adaylar sağlık açısından engel bir durum taşımamalıdır. Bazı sağlık sorunları varlığında donanımlı dalış yapmak hayati tehlikeye kadar uzanabilen ciddi sonuçlara yol açabilmektedir. Bu belgedeki sorular kendi sağlık durumunuzu değerlendirip bildirimde bulunmanız için hazırlanmıştır. Cevaplandırmadan önce lütfen her soruyu dikkatlice okuyarak anladığınızdan emin olunuz. Anlaşılamayan sorularda eğitmeninizden yardım isteyiniz. Soruları doğru anlayıp doğru cevaplandırmak güvenli dalış yapmanız ve sağlığınız için son derece önemlidir.

*Aşağıdaki sağlık sorunlarından birine veya daha fazlasına sahipseniz, sağlık sorununuzla ilgili hekimlerden dalış yapabileceğinize dair rapor alınmalıdır.

Katılım Koşulları

Nereids Dalış Merkezi ve Marmaris Belediyesi'nin Katkılarıyla,

17 - 19 Temmuz 2020 tarihlerinde Marmaris'de gerçekleştirilecek olan "Dalsın Kızlar" Etkinliği Katılım Koşulları

  • "Dalsın Kızlar" proje isminden de anlaşılacağı üzere sadece kadın dalıcılar ve kadın dalıcı adayları için açılmış olan bir etkinliktir.
  • Etkinliğimize, 15 yaş ve üzeri kadın dalıcı ve dalıcı adayları katılabilir.
  • Etkinlik dahilinde erkek katılımcılar yer alamayacaktır. Ancak; mavilere gönül vermiş erkek takipçilerimiz, etkinliğimizi hediye amaçlı satın alabilir ve kadın dalıcılara hediye edebilirler. Hediye amaçlı satın alınan etkinliğin, kimin adına olduğunun mesaj kısmında belirtilmesi zorunludur.
  • Katılım koşullarını dikkate almadan satın alma işlemini tamamlayan erkek dalıcılar veya erkek dalıcı adaylarının kaybından firmamız mesul tutulamaz.
  • Satın alma işlemini tamamlamadan önce "Sportif Dalış Anlaşması" ve " Donanımlı Dalış Sağlık Bildirim Formu ve Risk Kabul Belgesi" formlarının doldurulması zorunludur. Formların doldurulmadığı başvurular, ücret ödenmesi halinde dahi geçersiz sayılacaktır.
  • "Donanımlı Dalış Sağlık Bildirim Formu"nda belirtilmeyen sağlık sorunları ile ilgili firmamız mesul tutulamayacağı için tüm sağlık problemlerinizin açıkça belirtilmesi zorunludur.
  • Satın alma işleminin tamamlanmasının ardından iptal veya ücret iadesi yapılmamaktadır.

Derin mavililiklerin birleştirdiği kalplerle bir araya gelmemize ve hem kadın hem de çevre sorunlarına karşı sesimizi daha geniş çevrelere duyurmamızı sağlayacak olan etkinliğimizde, olası sorunların önüne geçmek için yukarıda yer alan katılım koşullarını dikkate almanızı rica eder; nice mavi heyecanlarda bir araya gelmeyi canıgönülden dileriz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için 0(530) 799 86 95 ve 0(530) 115 86 95 numaralı hatlardan yetkililerimize ulaşabilir ve tüm sorularınız için destek alabilirsiniz.
Su altı dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak için bizi takipte kalın!
Stay Salty

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et